Casaria 105897 Alek z akátového dřeva 70x70x73cm

Skladem • 1 varianta95 Kč97 % • 1 076 recenzíDalší informace

Druh materiálu
dřevo

• , zakoupeno v jurhan.cz

• Stolek je krásný, od firmy Casaria mám již menší stolek, naprostá spokojenost.
  • , zakoupeno v jurhan.cz

Zahradní stolek splnil přesně naše očekávání. Za tu cenu je to výborný produkt, který nám bude dlouho sloužit. Je lehký, velmi praktický, skladný, pevný a konstrukčně jednoduchý. Je s ním snadná manipulace. Použité dřevo se nám velmi líbí. Jsme spokojení.

• Hezký, stabilní.
    • Velikost pro dva přesně akorát. Dříve jsem měl stolek 60x60, to už bylo místy trochu těsné.

Druh materiálu
dřevo

Zahradní stůl na občerstvení se sytou barvou a atraktivní texturou. Praktický skládací stůl je vyroben z akátového dřeva. Akátové dřevo je obzvlášť odolné vůči povětrnostním vlivům, díky čemuž se dokonale hodí do exteriéru. Stolek lze složit pro úsporu místa, když se nepoužívá.

Výhody produktu:

Krásný stůl vyrobený z předem naolejovaného akátového dřeva

Lamelová stolová deska

Úspora místa, skládatelný